KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16673007
nr 1667 3007
Idun Lovén
(1916-1988), Sverige
Kaniner. Signerad. Akvarell, bildmått: 44x52cm, yttermått inklusive ram: 60x70cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:49:20
100 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Idun Lovén
Läs mer om Idun Lovén